Şişli Yabancı Özel Partner Niva

Şişli Yabancı Özel Partner Niva
Sevgili elit beyler öncelikle hepinize sevgi dolu öpücüklerimi yollayarak yazıma başlıyorum. Ben İstanbul Şişli'den yeni escort bayanınız Niva. Siz değerli beylere kendimden bahsedip, hemen tanışıp seks dolu saatler geçirmek istiyorum. O yüzden vakit kaybetmeden sizlere kendimden bahsedeyim.

Öncelikle yabancı uyruklu bir bayanım. Türk erkeklerinin hem ağır ve erkeksi tavırları hem de sert seks tarzlarıyla çok hoşuma gittikleri için iki yıldır Türkiye'deyim ve bu işte yeni sayılabilirim. O yüzden samimi ve dostça ilişkiler kurabilecek beylerle tanışabileceğimi umuyorum.

24 yaşında 174 cm uzunluğunda ve 60 kg ağırlığındayım. Sarışın ve beyaz tenliyim. Erkek arkadaşlarımın ve partnerlerimin harika seksi bacaklarımın olduğunu , bacak uzunluğumun vücuduma seksilik kattığını söylemekteler.

İlişkilerim sırasın da partnerlerimin mutluluğu benim için çok önemlidir. O yüzden sizlerin istediği seks pozisyonlarını yapmaktayım. Ancak anal ve kondomsuz ilişkiye karşıyım.

Görüşmelerimi kendi evim de gerçekleştirip, sizlerin koruması altında özel 4 ve 5 yıldızli otellere de gelmekteyim. Hemen arayıp sıcak saatlere randevunuzu alın.