Şişli sarışın eğlenceli bayan arkadaş Duru

Şişli sarışın eğlenceli bayan arkadaş Duru
En güzel günlerin siz değerli beylerin olması dileğiyle, İstanbul Avrupa yakası Şişli ilçesinde ve tarafınızdan gerçekleşecek olan bir çok programınıza Şİşli Escort olarak "intikal" etmiş olabilmem den dolayı, bu profil sayfamı bilgilerim ile dolduruyorum.

Adım Duru, her bir konuda öz güveni yüksek ve cana yakın sempatik tavırları olmuş olan ayrıca neşeli ruh haline sahip bir bayan arkadaşım. Ruh halimin yanı sıra birde görsel profili mi merak ediyorsanız, yukarıda yer alan bilgilerim ve bilgilerimin birer temsilcisi olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Kesinlikle, bilgilerimin ve resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz.

Tabi, olası bir durumda ve bilgilerimin dışında bir başka bayan arkadaşın görüşme programınıza intikal etmiş olduğunu düşünürseniz, o zaman görüşme programını iptal etme lüksüne sahipsiniz. Tarafınızdan belirlenecek olan ve benimde dahil olmuş olduğum görüşme programı hakkında ve bir diğer çok detaylı bilgi için, beni arayabilirsiniz. Sevgilerim ile, mutlu akşamlar dilerim.