Şişli nezaket kurallarına dikkat eden Emel

Şişli nezaket kurallarına dikkat eden Emel
Sevgi değer arkadaşlar öncelikle bu kadının arasında sizin dikkat çektim işem sayfama giriş yaptıysanız bu konuda teşekkürlerimi sunuyorum dikkat çekecek bir kadınım karşımda insanı kendine çekmesi bilirim. Bunun sebebi kendime bakmamdır zaten bakımsız kadınların hallerini görüyoruz kadın dedin mi kendine her konuda dikkat etmesi lazım çok titiz ve hijyen kurallarına önem gösterim. Günde en az 5 kez banyo yaparım en ufak bir şey tiskindim mi hayata o günü benim için iyi geçmez dışarı çıktım geldim örnek üzerimde ne varsa hemen yıkama atarım bir daha giymek yok burada ne demek istedim ne anladınız onu açık açık yazım beyler.

Sonuçta sizin cinsel bir şeyler yaşacam o yüzden temizliğinize dikkat etmeniz lazım erkek dedin mi inci gibi olur hayran duyar karşında kadın iste öyle olursanız sizi beğenirim o zaman yanı benim sizi beğenmem demek sizler neler yaşacağımızı gösterge olarak göstermiş olur. Anal yapmam hiç erkekle daha o tür ilişki yaşamadım yaşamak istemem ben bir kadıım bu yüzden öyle kimse için bana özel olan şeyi paylaşmam.

şişli escort olarak Sağlık için kim olursa olsun kondom kullanın iki dakikalık zevk için kendinizi harap etmeyin lütfen bir kaparsanız hastalığı kurtuluşu yok yaşamanızı artık kimse size vermez. Benden sadece dost tavsiye yaptım ben tüm ilişkilerde kılıf taktırım partnerime bazı et et değmese zevk olmaz düşüncesinde ama benim için yanlış bir düşünce sonuçta taktığım sey içime giriyor bunu düşünme beni af edersen siken sensin kılıf değil bu şart uyan insanlar olursa beni araya bilirsiniz.