Şişli kızıl saçlı esmer güzeli İrem

Şişli kızıl saçlı esmer güzeli İrem
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmiş olan beyefendilerin gerçekleştirmiş olduğu yada gerçekleştirmiş olacağı ve konusu tamamen yani siz Şişli'de bulunan beyefendiler tarafından gerçekleşerek ve kısa bir süreliğine yalnızlığınıza "Şişli escort" olarak "refakat" edebileceğim bir bayan arkadaş olmuş olduğumu bilmenizi hatırlatarak ve şuanda bulunmuş olduğunuz profil sayfamı bilgilerimi ile oluşturuyorum.

İsmim İrem ve yukarıda yer almış olan, tüm bilgilerim ve yakın zaman tarihine ait olmuş olan ayrıca farklı ortamlarda çekinmiş olduğum fakat başka bir yerde paylaşmamış olduğum özel resimlerimi sadece burada görüşmüş olacaksınız. Şayet, resimlerim dışında ve benimde dahil olmuş olduğum ayrıca tarafınızdan gerçekleşecek olan arkadaşlık görüşme programında size refakat etmiş olan bayan arkadaşın bir başka olmuş olduğunuzun, her hangi bir tereddüt içerisinde bulunduğunuz vakitte ve görüşmeyi iptal etme lüksüne sahipsiniz.

Ama İstanbul Şişli'de aramış olduğum beyefendi kriterleri oldukça beklediğim dışında ve bakımına ayrıca kılık kıyafetine önem göstermemiş olan beyler ile görüşme programı içerisine düşürsem ve benimde, bu görüşme programı iptal etme hakkına sahip olmuş olduğumu hatırlatırım. En mükemmel zamanların hakim olmuş olduğu ve koyu bir sohbetin olmuş olduğu görüşme programı hakkında, bana telefon adresimden ve dilediğiniz vakit, ulaşabilirsiniz. Ayrıca, çok iyi anlaşmış olduğum bir bayan dost arkadaşımda yanımda yeni güzel arkadaşlık adına yanınızda bizim gibi samimi bir beyefendi arkadaşınız ile de, arkadaşlık adına görüşebiliriz.

Kalite kesinlikle bir tesadüf değildir diyerek, kaliteli ve iyi günler dileklerim.