Şişli İstanbul genç güzel Beren

Şişli İstanbul genç güzel Beren
Her zaman en güzel insanları, güzel dünyama katmış olduğumdan dolayı mutlu olmuşumdur. Bu yüzden, bilgilerimin olmuş olduğu ve bilgilerimin tarifi olmuş olan resimlerimin yer aldığı "Şişli escort" adı altında açmış olduğum bu profil sayfam sayesinde yeni güzel siz değerli beyler ile tanışmak ve arkadaşlık adına bir çok programınıza refakat etmekten mutluluk duyarım.

İsmim Beren, İstanbul Avrupa yakasının ortak noktası olmuş olan Şişli'den burada yer alıyorum. Yukarıda yer alan bir çok bilgilerim tamamen eksiksiz bir şekilde, beni temsil etmektedir. Yalnızlığınıza ortak olabilen bayan arkadaş profilini bilgilerimden teyit edebilirsiniz. Teyit etmiş olduğunuz bilgilerim dışında kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görünmemiş olacağınızın garantisini veriyorum.

Yani, tarafınızdan gerçekleşmiş olacak ve arkadaşlık adı altında görüşme programınıza resimlerimdeki kişi yani ben değilde ve benim dışımda bir başka bayan ile görüşmüş olduğunuzu düşünürseniz, o zaman tarafınızdan belirlenmiş olan görüşme programını iptal edebilirsiniz. Ama, bakımına önem göstermemiş olan ve ne istediğini bilmeyen en önemlisi insan sevgisi içinde olmamış olan bazı beyler ile görüşme programında olursam ve o zaman benimde arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım.

Her türlü kültür seviyesi içermiş olan güzel sohbetlerin hakim olmuş olduğu ve güzel duyguların paylaşılmış olduğu görüşme programım en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde olmaktadır. Kesinlikle, randevu olmadan arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programlarına katılmıyorum. Tüm detaylı bilgiler içinde, bana telefon adresimden ve dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Sevgiyle, sağlıcakla kalınız.