Şişli esmer genç bayan Ceyda

Şişli esmer genç bayan Ceyda
Her anı dolu dolu yaşamasını seven ve eğlencesine düşkün olan siz değerli beyefendilerin tarafından gerçekleşmiş olan, İstanbul Şişli civarında olmuş olan plan programınızda yalnızlığınıza "refakat" etmek için, şuanda profil sayfamı bilgilerim ve bilgilerimin temsilcisi olan resimlerim ile dolduruyorum.

İsmim Ceyda, İstanbul Avrupa yakası Şişli ilçesinden burada siz değerli beyler ile bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Yukarıda yer almış olan kişisel bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olmuş olan, farklı ortamlarda çekilmiş resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Şayet, incelemekte olmuş olduğunuz bilgilerim ve resimlerimden bir başka "refakat" eden Şişli escort bayan arkadaşın programınıza refakat etmiş olduğunun düşüncesine girerseniz, o zaman arkadaşlık adına gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme programını iptal etme lüksüne sahipsiniz.

Yalnız, aramış olduğum beyefendi kriteri dışında bakımsız ve kadın ruhundan anlamayan beyefendiler ile görüşme programı içerisinde olursam ve o zaman benimde, arkadaşlık adına gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım. Tarafınızdan gerçekleşecek olan ve benimde dahil olmuş olduğum görüşme programınız hakkında yada diğer detaylı bilgi için, telefon adresimden ve bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, iyi günler dilerim.