Şişli elit arkadaş bayan Cansu

Şişli elit arkadaş bayan Cansu
Avrupa yakası Şişli ilçesinde olmuş olacak ve tarafınızdan belirlenmiş olan iş gereği yemek toplantı gibi bir çok plan programınızda bir kaç saatliğine arkadaşlık adına İstanbul "Şişli escort" olarak "refakat" edebilmiş olduğumdan dolayı ve bu profil sayfamı bilgilerim ile dolduruyorum.

İsmim Cansu, İstanbul Avrupa yakası Şişli ilçesinde oturuyorum. Ve bu yüzden, Şişli ilçesinde olmuş olan siz değerli beyefendiler ile arkadaşlık adına görüşme programı için, burada bulunuyorum. Profil sayfamın üst kısmında yer alan yaş, boy ve kilo gibi bir çok bilgilerim bana aittir. Bu bilgilerimin birer tarifi olan ve yakın zamanda çekilmiş olan resimlerimi de göreceksiniz.

Bilgilerim ve resimlerimden, aramış olduğunuz bayan arkadaş profilini daha kolaylıkla eşleştirebilir siniz. Şayet, aramış olduğunuz bayan arkadaşınız ben isem ve benim ile gerçekleştireceğiniz arkadaşlık adına olmuş olan programlarınızı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum. Randevu görüşme talebi ve diğer bir çok detaylı bilgiler için, beni arayabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, hoş ve mutlu kalınız.