Şişli büyüleneceğiniz bir partner Peri

Şişli büyüleneceğiniz bir partner Peri
Sayfama giriş yapan arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiğiniz tabi dikkat çekmek bir olsun bu konuda beni çok şanslı olduğumu gösteriyor bu kadar kadının arasında eğer şuan benim sayfamın içinde işeniz. Az olda tercihlerin en azın %40 bana karşı bir istediğiniz olmuştur demektir. O yüzden iyi düşünün şuan resimleri gördüğünüz kadınla zaman geçirmek sizin için ne kadar güzel olur dimi sonuçta aradığın şey bu değil mi zaten hadi tüm cesaret topla beni arayıp benden randevu talep et o kadar zor bir kadın değilim yeterki bulunduğum ortamda karşımda partnerin bana saygı göstermesi sıcak düzgün bir birliktelik yaşamasanı istesin sonuçta sen ne kadar eğlence için buradaysan bende karşımda adam keyif almam lazım. Beni tercih eden adamlar lütfen öyle beni uğraştırcak sıkıntı tibler işe asla haz etmediğim durumlar o tür insanlar kafanızda tüm sıkıntıları bir kenara bırakıcaksın.

şişli elit escort Beni tanıdığım zaman yoksa seni evimde misafir ederken kafamız rahat olması lazım istediğimiz verimi alalım diye öncelliğim kesinlikle budur yapmadığım ilişki tür içinde ısrarcı olmayın bu konuda ısrarcı insanlar bilsiniz. Bir kadın ne bekliyorsan hepsini adam gibi sana sunarım ama sen beni yormucan kafanı rahat edicen önce güven gelecen benim evime içinde bir kuşku olmadan eğer içinde bu tarz kuşku olduğu zaman hemen çık sayfamdan çünkü ben yapmacık insanları asla sevmem gönülden eğlnemesi bilen insanlar olsun. Karşımda adam kaliteli olsun ki beni kendine hayran bıraksın bu tarz insanları çok severim önce bilmeniz lazım ben bir Mecidiyeköy kadını olabilirim.

Bu konuda yok parasıyla gidiyor benim her dediğimi yapıcak bu kafadan çıkın lütfen benim evime misafir olan gelen her erkek evimde kurallarım neyse onu yaşamak zorunda kimsenin burnu kaf dağında olmacak kalbi temiz eğlenmesi istecek eğlenecek sonra ben kapıdan uğurlucam eğer ben onu düzgün bir hizmet verdiysem bir daha geldiğinde başımın üstünde yeri vardır. Ama gelmedin önce en azından bir iki saat önceden bir telefon açar bu konuda misafirlik durumu öğrenir en azından anlayış lazım. Diyeceklerim bu kadar umarım bu konuda memnun kalırsınız bende öpüyorum sizleri.....