Şişli bakımlı elit vip bayan arkadaş Nez

Şişli bakımlı elit vip bayan arkadaş Nez
Bu güne kadar kesinlikle eğlencelerinizde çok özel bir bayanla zaman geçirmeyi düşündünüz mü yeri geldiğinde deli dolu yeri geldiğinde çılgın bir kadın olarak şuan aranızda olduğumu bilmenizi isterim. şişli eskort olarak Ne zaman isterseniz kaçamak yapmayı düşüyorsanız şuanda benim sayfamda olduğunuzdan dolayı biraz olsun dikkat çektiğimi düşüyorum daha yakından görmeye ne dersiniz. çok tatlı yanları yan yana geldiğimizde ne kadar şanslı olduğunuzu gösterir kendime her konuda inanılmaz güvenim var her konuda bilgili son derece eğitim seviyesi yüksek birisiyim. Bir erkeğin kalbine giden yolları biraz olsun deneyimleriml nasıl olduğunu net bir şekilde bilirim benim dünyamda hayata yalan dolana yer yok bu yüzden benimle tanışmak isteyen değerli dostlara bazı konularda ricam olucaktır.

öncelikle yalnız yaşayan bir bayan olarak eğer bana misafir oluyorsanız lütfen daha dinç kafanızda asla soru işaret kalmasın. İki tarafın memnuniyet ayrılması gerekirse karşılıklı saygı kuralları içinde olursa çok iyi olur bu konuda karşımda partnerimden saygı beklerim farklı düşünce içinde olan insanlar lütfen benden uzak dursun. Kimseyle boş yere zaman kaybetmek istemiyorum sadece eğlenceli zamanları hak edicek dostlar edinmek için buradayım.

Olursa beni tercih ettiğinizde bilmeniz gereken bazı ufak kurallarım var asla ters ilişkide bulunmam asla bu konuda kişi düşünmesin sağlık yaşam için her zaman kendimize dikkat etmek zorunda kalıyoruz. Buda ne demektir kondomsuz asla hiç bir kadın zaman geçirmek önce kendinizi düşünmeniz lazım sonuçta değil mi doğru söze ne gerek var. Benimle dahi bu şekilde bir tarzda birliktelik geçirmeyin kimseyle saygılarım bilgilerimi sonuna kadar okuduktan sonra detaylar için arayın lütfen.