Şişli Avrupa yakası genç arkadaş Seda

Şişli Avrupa yakası genç arkadaş Seda
Avrupa yakası Şişli'den herkese en içten sevgilerim ile, İstanbul "Şişli escort" olarak, Şişli'de olmuş olan ve tarafınızdan gerçekleşecek olmuş olan arkadaşlık adına gerçekleşecek bir çok programınıza "refakat" edebilmiş olduğumdan dolayı, bu profil sayfamı açmış bulunuyorum.

Adım Seda, her anlamda öz güveni yüksek ve çevresinden sevilen sayılan, cana yakın samimi ve eğlenceli bir ruh haline sahip bir bayan arkadaşım. Görsel profilim ise, yukarıda yer alan yaş, boy ve kilo gibi bir çok bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bir bayan arkadaşım.

Şişli'de olmuş olacak ve tarafından gerçekleşecek iş gereği yemek toplantı yada kulüp tarzı bir çok plan programınıza, isteğine özel ve dilediğiniz vakit yalnız randevu şeklinde intikal ediyorum. Benim ile gerçekleştirmiş olacağınız arkadaşlık adına olan görüşme program randevu talebi ve diğer bir çok detaylar için, yukarıda telefon adresimi arayabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, kendinize çok iyi bakınız. Sevgilerim ile.