Şişli Avrupa yakası esmer güzeli Kader

Şişli Avrupa yakası esmer güzeli Kader
Bu güne kadar hiç yaşamamış olacağınız mutlulukları yaşaya bilmenizi sağlayacak ve keyif dolu sohbetleriyle bir an bile sıkılmayacağınız "Şişli escort" adı altında programınıza "refakat eden bir bayan arkadaşınız" olarak, bilgilerimi en güzel duygulara sahip olmuş olan beyefendiler ile tanışmak adına profil sayfamı bilgilerim ile süslüyorum.

İsmim Kader, İstanbul Avrupa yakası Şişli ilçesinden burada bulunuyorum. Bu yüzden, İstanbul Şişli ilçesinde yada yakın civarlarda bulunmuş olan, siz değerli beyefendilerin tarafından gerçekleşmiş olan bir çok plan programınızda yalnızlığınıza bir kaç saatlik refakat edebilirim. Yukarıda yer almış olan bilgilerim ve bilgilerimi temsil eden resimlerimi göreceksiniz. Daha önce başka bir başka yerde görmemiş olacağınız resimlerimi sadece burada paylaşıyorum. Resimlerim yakın zaman tarihinde ve farklı ortamlarda çekilmiştir. Şayet, resimlerim dışında ve görüşme programınızda bir başka bayan arkadaş ile görüşmüş olduğunuzu düşünürseniz, o zaman tarafınızdan belirlenmiş olan görüşme programını sonlandırabilirsiniz. Fakat, aramış olduğum beyefendi kriteri, bakımlı ve her bir konuda olgun düşünen elit beyefendiler dışında olursa ve bakımına, kılık kıyafetine önem vermeyen ayrıca kadın ruhundan anlamayan beyler ile arkadaşlık adına gerçekleştirmiş olduğum görüşme programını iptal etme ihtimalini belirtirim.

Daha önce yaşamamış olacağınız samimi mutluluklarınızı ve en eğlenceli keyif dolu zamanlar içeren bir görüşme programı hakkında yada diğer tüm detaylı bilgi için, bana telefon adresimden ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sevgiyle, sağlıcakla kalınız.