Şişli Avrupa yakası bayan Arzu

Şişli Avrupa yakası bayan Arzu
İstanbul Avrupa yakası Şişli'den yeni bayan Arzu

Her zaman ve her bir konuda öz güveni yüksek ve eğlenceli kişiliğim ile kısa bir sürede bulunmuş olduğum ortamda kendimi sevdire bilen bir kişiliğe sahip bir bayan arkadaşım. İsmim Arzu, İstanbul Avrupa yakası Şişli'de ikamet ediyorum. Burada bulunmamın ve profil açmamın sebebi ise, Şişli'de ikamet eden siz değerli beylerin iş gereği veya bir çok nedenle yalnızlığınıza bir kaç saat ortak olabilmek ve kısa süre zaman zarfında en samimi Şişli escort bayan arkadaşınız olmaktan ve size refakat etmekten, mutluluk duyarım.

İncelemekte olmuş olduğunuz profil sayfam bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olmuş olan resimlerim ile süslüdür. Bilgilerimin ve resimlerimin dışında kesinlikle bir başka refakat edecek bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz. Şayet, resimlerimde her hangi bir tereddüt içerisinde olup ve bir başka bayan arkadaş ile görüşmüş olduğunuzu düşünürseniz, o zaman görüşme programını iptal etme lüksüne sahipsiniz. Ama şunu da belirtmek isterim, olur da bakımına dikkat etmeyen ve kadın ruhundan anlamayan beyler ile görüşme programı içerisine düşürsem, o zaman benimde arkadaşlık adına kurmuş olduğum görüşmeyi iptal etme ihtimalini hatırlatırım.

Tarafınızdan belirlenmiş olacak plan programlarınıza refakat etmeden önce ve günlük yapmış olduğum bir çok kişisel bakımıma önem gösterip ve arkadaşlık adına kurmuş olduğumuz ve tarafınızdan belirlenen programınıza refakat ediyorum. Detaylı bilgi için, yukarıdaki telefon adresinden ve bana ulaşabilirsiniz.